KURUMSAL SATIŞ

Firmanız için aradığınız tüm eğitimler burada!

Artık firmanızın tüm eğitim ihtiyaçlarını sadece bir tık'la kolayca karşılayabilirsiniz. Burada ihtiyacınız olan eğitimleri tek bir çatı altında bulmanın rahatlığını yaşayacak, en yeni eğitim teknolojileri ve en yüksek eğitim standartlarının geçerli olduğu sitemizde her zaman en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla eğitimler alabilirsiniz.

Kurumsal başvurularda fatura kurum adına kesilirken, sertifika eğitimi alan personel adına düzenlenir. 

kariyerokulu.com

  • Uygun fiyat; Personeliniz için piyasaya göre çok ekonomik fiyatlarla eğitimleri toplu alabilirsiniz.
  • Kolay Kullanım; Eğitimi alacak personeliniz modern arayüz tasarımı sayesinde eğitimlere hızla ve kolayca erişebilirler.
  • Eğitim/İçerik; Konu uzmanları tarafından özenle hazırlanan güncel eğitimler. Eğitim içerikleri konuyla ilgili gelişmelere göre her yıl güncellenmektedir. Görsel, sesli ve etkileşimli anlatımı sayesinde keyifli öğrenme deneyimi. Görsel, sesli ve etkileşimli anlatımı sayesinde daha hızlı ve kolay anlamayı sağlar, farklı öğrenme stillerini destekler. Online Eğitim olması sebebiyle; Personeliniz eğitimlere istediği anda istediği yerden erişilebilir. Sınırsız tekrar imkânı sayesinde dilediği kadar çalışma yapabilir. Kendi öğrenme hızınızda öğrenir. Çalışma saatlerini kendisi belirleyebilir.
  • Sertifika; Sertifikalı eğitimler tamamladığında ve sertifika sınavını başarılı şekilde geçildiğinde, ilgili personeliniz sertifikasını online olarak bilgisayarına indirebilir.

 

Daha fazla bilgi almak için www.bemarkariyer.net adresini ziyaret edebilirsiniz!