KURALLAR ve KOŞULLAR

M.U.S.T. İNGİLİZCE BİLGİSAYAR MUHASEBE ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ BİLGİSAYAR SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. (Bundan sonra M.U.S.T. olarak anılacaktır) tarafından hazırlanan www.kariyerokulu.com web sitesine hoş geldiniz. Bu sitede yer alan sayfalara giriş ve içerilen bilgilerin kullanımı aşağıda belirtilen kurallar ve koşullara tabidir. Bu web sitesini ve içerilen hizmetleri kullanarak bu şartlar ile mutabık olduğunuzu ve aşağıdaki şartların sizin içinde bağlayıcı olduğunu peşinen teyit etmiş oluyorsunuz.

M.U.S.T., www.kariyerokulu.com web sitesinde sağlanan hizmetlerde, ürünlerde, programlarda veya kullanım şartlarında, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, herhangi bir zamanda değişiklik yapma, güncelleştirme veya yürürlükten kaldırma haklarını saklı tutar. Bu sitenin kullanımına devam ederek bu değişiklikleri de kabul etmiş oluyorsunuz.

1. HAKLAR

Bu sitede yer alan her türlü içerik, program ve eğitim materyalinin hakları M.U.S.T.'a aittir.

2. WEB SİTESİNİN KULLANIMI

www.kariyerokulu.com web sitesinde yer alan içerik, eğitim ve yazılım (materyal) kullanmanız, bu materyal den baskılar almanız aşağıdaki şartlara bağlıdır.

1. Bu sitede yer alan materyali sadece kendi kişisel eğitiminiz, bilgilenmeniz veya diğer ticari olmayan amaçlarla kullanabilirsiniz. 2. Bu materyalden yapılan bütün alıntılarda M.U.S.T. uygun bir şekilde kaynak olarak belirtilmeli ve bu alıntıların haklarının M.U.S.T.’e ait olduğu belirtilmelidir. 3. Bu sitede yer alan materyallerii ve içerikleri değiştirerek veya değiştirmeden kısmen veya tamamen sahiplenemezsiniz. 4. Bu web sitesinde yer alan materyalleri ve içerikleri, daha öncesinde M.U.S.T.'nin yazılı iznini almaksızın, herhangi bir ticari amaçla veya yayınlama amacıyla kullanamaz veya kopyalayamazsınız. 5. M.U.S.T.'in yazılı iznini almaksızın, "mirror" veya "frame" tekniğiyle bu web sitesinin herhangi bir kısmını başka bir alanda yayınlayamazsınız. 6. Bu web sitesine bir ara sayfa ile tekrar yönlendirme yaparak, splash sayfası sokarak veya diğer bir vasıtayla link yapamazsınız.

M.U.S.T. bu şartlara uymayan veya diğer kullanıcıların haklarına tecavüz eden kullanıcıların www.kariyerokulu.com web sitesine erişimini engelleme haklarını kendisinde saklı tutar.

3. KAYIT, KULLANICI HESAPLARI, ŞİFRELER VE GÜVENLİK

Bu web sitesinde sağlanan hizmetlerin herhangi birinin kullanımı için kayıt yaptırmanız ve bir hesap açmanız gerekiyorsa, bu kayıt sürecini kayıt formunda istenen bilgileri tam ve doğru olarak sağlamanız şarttır. Ayrıca bu bilgilerde değişiklik olduğu takdirde ilgili kayıt formuna girerek ilgili bölümlerde bilgilerinizde değişiklik yaparak bilgileri güncel tutmayı kabul etmiş oluyorsunuz. Eğer bu hizmetlerden işvereniniz hesabına kullanıyorsanız, bu kullanım şartlarını onun adına kabul etmeye yetkili olduğunuz varsayılacaktır. Şifreniz veya şifrelerinizi gizli tutmakla mükellefsiniz. Ayrıca, sizin hesabınız ile yapılan bütün işlemlerden tamamıyla sorumlu olduğunuzu da peşinen kabul ve teyit ediyorsunuz. Bu anlaşmayı okuyarak şifrenizin veya hesabınızın haksız kullanımı durumunda M.U.S.T.'a hemen bilgilendirmeyi kabul ediyorsunuz. M.U.S.T. hesabınızın veya şifrenizin başkası tarafından kullanımı nedeniyle, bilginiz olsun veya olmasın, oluşacak zararınızla ilgili herhangi bir yükümlülük kabul etmez. Ancak, hesabınızın veya şifrenizin başka bir kişi tarafından kullanımından M.U.S.T. veya başka bir kişi veya kuruluş zarar görürse, bu zarardan siz sorumlu tutulabilirsiniz. Hesap sahibinin izni olmaksızın başka bir hesabı kullanmanız yasaktır.

4. ÜRÜN İADESİ

Bu siteden yapılan satın alma ile alıcı gerekli kullanımı sağlamış olur. Alıcı satıma konu olan bilgiyi bu biçimde elde ettiğinden bilginin geri iadesi ya da kullanımına elverişli olmadığını, ayıplı olduğunu ileri sürerek alım-satımdan cayamaz.

5. GARANTİ VE FERAGAT

M.U.S.T. ve sizin aranızda yapılan ayrı bir anlaşma açıkça belirlenmediği sürece bu web sitesinden edinilen bütün içerik, yazılım ve hizmetler size olduğu haliyle sağlanmış olup, herhangi bir amaca uygunluk açısından veya başka bir açıdan herhangi bir garantiye tabi değildir.

M.U.S.T., hiçbir şekilde tarafınız veya başka bir üçüncü kişi tarafından bu web sitesine erişim veya bu web sitesinin veya bu web sitesinden linkle yönlendirilmiş başka bir web sitesinin veya bu web sitesinde yer alan hizmetlerin kullanımı vasıtasıyla uğranılmış dolaysız veya dolaylı bir zarardan, gelir veya veri kaybından veya başka bir zarardan sorumlu tutulamaz.

6. BU WEB SİTESİNDE SAĞLANAN ÜÇÜNCÜ KİŞİLERE AİT MATERYAL

Bu web sitesi üçüncü kişiler tarafından sağlanmış materyaller, kaynak kodlu veya işletim formunda yazılımlar içerebilir. Bu web sitesinde yer alan bütün üçüncü kişilere ait materyal içinde yukarıda yer alan “GARANTİ VE FERAGAT” bölümü hükümleri geçerlidir.