MERAK ETTİKLERİNİZ

Sorunuzun cevabını aşağıda bulamazsanız, iletişim formunu doldurun biz size ulaşalım.
 • kariyerokulu.com nedir?
  kariyerokulu.com, İnternet'i olan herkesin kendini geliştirmek için kullanabileceği, birçok kategoride uzaktan (online) sertifikalı eğitimlerin sunulduğu, profesyonel ve kişisel gelişim platformudur.
 • Kariyerokulu.com neden oluşturuldu?
  Dünyada her geçen gün, akademik ve kurumsal eğitim programlarının yanı sıra, kişisel gelişim eğitimlerinde de uzaktan eğitim teknolojisinin kullanımı yaygınlaşmaktadır. Genişleyen ürün yelpazesiyle hem bireysel hem de kurumsal kullanıcılara e-öğrenme hizmeti vermeyi amaçlayan kariyerokulu.com/akd, Türkiye'de bu eksikliği gideren bir çözüm olarak ortaya çıkmıştır.
 • Online uzaktan eğitim nedir?
  Öğretmene ve sınıfa gerek kalmadan, İnternet teknolojileri aracılığı ile gerçekleştirilen eğitim ve öğrenim faaliyetidir. Kısaca bilgisayar üzerinden internete girerek alınan eğitimdir. Eğitimi alacak kişi kullanıcı adı ve şifresiyle sisteme girer ve eğitimleri istediği zaman ve istediği kadar kendisi alır.
 • Online uzaktan eğitimin özellikleri nelerdir?
  Online uzaktan eğitimin en önemli özelliği, laf kalabalığından ve bilgi kirliliğinden arındırılmış içerikleri, zengin işitsel ve görsel tasarımlar (Animasyonlar, grafikler, hareketli resim ve fotoğraflar) yoluyla kullanıcılara sunan yeni nesil eğitim teknolojisi olmasıdır. Bu eğitim teknolojisinde eğitimler; açık ve basit ifadelerle ve etkin seslendirme teknikleriyle, akılda kalıcılığı artıracak özel bir yöntemle hazırlanmaktadır. Bu sayede sıkıcı eğitimlere zaman harcamak yerine artık daha eğlenceli ve kolayca ihtiyacınız olan bilgileri öğrenebileceksiniz.
 • Online uzaktan eğitimin faydaları nelerdir?
  1- Kullanıcı bir seferde ne kadar çalışmak istediğine kendi karar verebilir, dinlenme aralarını belirleyebilir ve önceden öğrendiklerini gözden geçirebilir.
  2- Web üzerindeki zengin işitsel ve görsel tasarımlar yoluyla eğitimi çekici hale getirir ve öğrenmeyi artırır.
  3- Sunduğu seçenekler yardımıyla kullanıcıya özgü öğrenme imkanı sağlayarak öğrenme kalitesini artırır.
  4- Bu eğitim, klasik sınıf eğitimine göre daha az rahatsız edici bir ortam sunar.
  5- Kullanıcının internete ulaşabildiği her yerden, istediği zaman eğitimini almasına ve kaldığı yerden devam etmesine olanak verir.
  6- Kullanıcının öğrenme kapasitesine göre konuyu istediği kadar tekrar edebilmesini sağlayarak, konuları istediği derinlikte öğrenebilmesini sağlar.
 • Eğitimler ücretli midir? Ne kadar ücret ödeyeceğim?
   Eğitim ücretleri ile ilgili bilgileri ve ücret ödediğiniz eğitimin özelliklerini sitemizden inceleyebilirsiniz.
 • Eğitimleri nasıl satın alacağım?
  Eğitimleri satın alabilmeniz için öncelikle sisteme üye olmanız gerekmektedir. Üyelik bilgilerinizi kullanarak sisteme giriş yaptıktan sonra eğitimleri satın alabilirsiniz. Eğitimi satın aldıktan sonra kullanıcı menüsünden "Kariyerim" menüsünü tıklayarak eğitimlerinize ulaşabilirsiniz.
 • Eğitimlerime nasıl ulaşabilirim ?
  İlgili eğitimler online olup internet üzerinden sunulmaktadır. Eğitimleri almak için internet bağlantınızın olması yeterlidir. Eğitimlere ulaşmak için kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak üye girişi yapınız. Kullanıcı adınız e-mail adresiniz olup şifrenizi unutmanız halinde şifremi unuttum sayfasından şifrenizi tekrar alabilirsiniz. Üyelik bilgilerinizi kullanarak sisteme giriş yaptıktan sonra sağ üst tarafta çıkan menülerden "Kariyerin" menüsünü tıklayarak eğitimlerinize ulaşabilirsiniz.
 • Eğitimleri istediğimiz kadar tekrar edebilir miyim?
  Evet. Eğitim süresi boyunca eğitimleri istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz. Hatta eğitimleri bitirip sertifikanızı alsanız bile eğitimlere girebilir unuttuğunuz veya daha iyi öğrenmek istediğiniz konuları yeniden tekrar edebilirsiniz. Ama bu süre kayıt olduktan sonra en fazla 3 aydır. 3 ay bittikten sonra üyeliğiniz sonra erer ve eğitimlere giremezsiniz.
 • Eğitimlerin sonunda sertifika alacakmıyım?
  Sertifika hakkındaki tüm sorularınız için "Sertifikasyon" sayfamızı ziyaret ediniz.
 • Eğitimlerden ne kadar süre faydalanabilirim?
  Satın aldığınız eğitimler satın alma işlemi esnasında eğitimlerin yanında belirtilen "Kullanım Süresi" kadar kullanımıza açık olacaktır. Bu süre içerisinde internet bağlantısı olan herhangi bir yerden eğitimlerinize ulaşabilirsiniz.
 • Benim bilgilerimle başkası eğitime girerse ne olur?
  Sizin bilgilerinizle farklı bir kişinin sisteme girdiği fark edilirse üyeliğiniz anında iptal edilir. Ayrıca böyle bir durumda sertifika alma şansınızı da kaybedersiniz.
 • Bir sorunum olduğunda ne yapmalıyım?
  Her hangi bir sorununuz veya isteğiniz olduğunda, hafta içi 9:00 ile 18:00 arası 0 232 463 19 83 (Pbx) numaralı telefondan müşteri hizmetlerini arayabilir veya info@kariyerokulu.com adresine mesaj yollayabilirsiniz.